Gmina Osie Oficjalny serwis internetowy

Nabór na wolne stanowisko pracy

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Kierownik Gminnego Zakładu Komunalnego w Osiu ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: konserwator.

Ogłoszenie
Kierownika Gminnego Zakładu Komunalnego w Osiu
o naborze na wolne stanowisko pracy:
 konserwator

 Wymiar etatu: pełen etat, praca zmianowa w ruchu ciągłym.

 Główne obowiązki:

Prowadzenie prac konserwacyjnych urządzeń oczyszczalni ścieków i sieci wodno-kanalizacyjnej, usuwanie usterek, montaż urządzeń pracujących w oczyszczalni oraz przepompowniach ścieków, sprawdzanie skuteczności oczyszczania, konserwacja urządzeń sterowniczych oczyszczalni ścieków.

 Wymagania obowiązkowe:

  1. Obywatelstwo: polskie;
  2. Wykształcenie: zawodowe lub średnie;
  3. Pożądany profil (specjalność): hydrauliczny, mechaniczny, elektryczny lub pokrewne;
  4. Posiadanie prawo jazdy (kat. B);
  5. Podstawowa znajomość obsługi komputera;
  6. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku,;
  7. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z  pełni praw publicznych;
  8. Niekaralność za przestępstwa umyślne;
  9. Predyspozycje osobowościowe: umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole, rzetelność, umiejętność organizowania czasu pracy na stanowisku, punktualność, dokładność, dyspozycyjność.

Wymagania dodatkowe:

Mile widziane doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku pracy.

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

  1. Podanie o pracę –  list motywacyjny;
  2. Życiorys-curriculum vitae;
  3. Kserokopie świadectw potwierdzających wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje zawodowe;
  4. Kserokopie świadectw pracy potwierdzających doświadczenie zawodowe;
  5. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz z zapoznaniem się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych dla kandydata;
  6. Oświadczenie o niekaralności.
  7. Oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych.

Termin składania dokumentów aplikacyjnych do dnia 14 październik  2022 roku

Uwagi:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w biurze Gminnego Zakładu Komunalnego – Osie ul. Rynek 2 (pn.-pt. w godz. 730-1500), przesyłać drogą pocztową, w zaklejonych kopertach z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko konserwator” na adres: Gminny Zakład Komunalny, ul. Rynek 2, 86-150 Osie lub przesyłać elektronicznie (plik pdf) na adres: biuro@gzkosie.pl

Aplikacje, które wpłyną do Gminnego Zakładu Komunalnego po upływie terminu do składania dokumentów nie będą rozpatrywane.

Po upływie terminu składania dokumentów nastąpi ich weryfikacja pod względem formalnym i wstępna ocena. Z  wybranymi kandydatami zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne.

O dokładnym terminie przeprowadzenia w/w rozmów kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie.

Kierownik

Gminnego Zakładu Komunalnego

/-/ Krzysztof Kuzimski

Kwestionariusz kandydata

Klauzula rekrutacyjna

Link do oferty

Data dodania 04.10.2022

Zamknij